Poniedziałek,  24 czerwca 2024, Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       RODO       Przetargi       Umowy 2020   

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
Powiat Radziejowski
Festyn na rzecz Gabrysia w Zajeździe Piłsudskiego
11/08/2020
Dlaczego ten świat nie jest taki jak dzisiejszy dzień w Zajeździe ,, PIŁSUDSKIEGO " Dąbie Kujawskie ?... Dlaczego ludzie, którzy dając drugiemu człowiekowi to co jest bezcenną wartością, czyli DOBROĆ SERCA, tak mało oczekują w zamian ?... Dlaczego są osoby, których cieszy i uszczęśliwia pomóc i wsparcie drugiego człowieka ? Szanowni Państwo tak jest dlatego, że Ci ludzie otrzymali w darze od swoich Rodziców Miłość i Szacunek, otrzymali wychowanie, które nakazuje uczuciu podać pomocną dłoń tym, którzy zostali pokrzywdzeni przez los. Dziękuję w imieniu osób chorych, Dziękuję w imieniu GABRYSIA JAŁOSZYŃSKIEGO Wam Drodzy Przyjaciele EDYTKO i Darku Sławianowscy, to co zrobiliście, to nie tylko festyn na rzecz GABRYSIA, Wy pokazaliście, że Pomóc drugiemu człowiekowi jest czymś co daje poczucie satysfakcji, gdyż DOBROĆ jest jedyną rzeczą, którą poprzez Dzielenie mnożymy..

Wielkie podziękowanie za wsparcie i udział w festynie Oochotniczej Straży Pożarnej w Osięcinach oraz Regionalnemu Stowarzyszeniu Wędkarskiemu w Osięcinach.
Dziękuję wam sercem za serce.


Stachniak Julian Błażej...
Dziękuję Wszystkim Uczestnikom. Zróbmy Wszystko by ŻYCIE ŻYŁO.